ÜYE BİLGİLERİ

NE KADAR KONUŞ O KADAR ÖDE

Bir     iştirakidir.

1) Ödeme ve Teslimat

Sitemiz üzerinden PayTr alt yapısını kullanarak online ödemelerinizi yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İngilizce Test Firması yedi iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler online olarak size gönderilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen telefon ve mail bilgilerinizi doğru olarak bildiriniz.

4) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Adresimiz

Porsuk Bulvarı(Adalar) No: 80 ESKİŞEHİR TÜRKİYE

Telefonumız

+90 222 221 6854 / +90 506 359 26 66

Mail Adresimiz

muhasebe@ingilizcetest.com.tr